Останнє оновлення: 6 листопада 2020 року

Компанія Samsung Electronics Co., Ltd. вважає дуже важливим захист даних своїх клієнтів. Ми створили цю Політику конфіденційності Knox, щоб переконатися, що ви розумієте, як ми збираємо та використовуємо вашу особисту інформацію.

Наша Політика конфіденційності, з якою можна ознайомитися за адресою: https://account.samsung.com/membership/terms/privacypolicy, також застосовується під час використання вами Knox. У нашій Політиці конфіденційності міститься більше інформації про те, як ми використовуємо ваші дані. У ній також наведено інформацію про те, як зв’язатися з нами. Прочитайте нашу Політику конфіденційності на додачу до Політики конфіденційності Samsung Knox. Однак ця Політика конфіденційності Samsung Knox завжди матиме переважну силу над Політикою конфіденційності щодо того, як ми використовуємо вашу інформацію для Knox.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?

Під час використання Samsung Knox ми отримуємо та зберігаємо інформацію про вас у різні способи.

Інформація про використання вами Knox

Ми збиратимемо інформацію про використання вами Knox за допомогою програмного забезпечення на ваших пристроях із Knox та іншими способами. Ми збиратимемо таку інформацію:

• Інформацію про пристрій і програму, як-от ідентифікатори пристроїв та інші унікальні ідентифікатори, версія програмного забезпечення пристрою, версія ОС, моделі пристроїв, назва пакета програм, версія пакета програм і хеш-дані програми.

• Інформацію про використання вами Knox, зокрема про те, як, коли та як часто ви використовуєте ваші пристрої та Knox. Сервери Samsung отримуватимуть інформацію, коли ви взаємодієте з Knox, наприклад інформацію про те, як ви використовуєте Knox і про вашу взаємодію з Knox.

• З вашої окремої згоди журнали програм для виявлення та діагностики помилок Knox. Ми докладніше розкажемо про типи даних, які ми збиратимемо та використовуватимемо, в окремій формі згоди.

Ми також можемо збирати іншу інформацію про вас, ваші пристрої і програми та те, як ви використовуєте Knox, у такі способи, які ми описуємо під час збору, або по-іншому за вашої згоди.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

Ми використовуємо зібрану інформацію для таких цілей:

• реєструвати й автентифікувати вас або ваш пристрій для активації Knox і керування ліцензіями Knox;

• надавати програми Knox та її функції й послуги;

• відповідати на ваші запити, запитання та вказівки, створені за допомогою або про Knox;

• підтримувати роботу нашої компанії, а також оцінювати й покращувати її (зокрема, розробляти нові продукти, покращувати й удосконалювати наші продукти та сервіси; керувати комунікаціями, аналізувати наші продукти, базу клієнтів і сервіси, проводити ринкові дослідження, аналізувати дані, здійснювати бухгалтерський облік, аудит та інші внутрішні функції);

• аналізувати нашу продукцію і сервіси, аби допомагати нам розуміти наших клієнтів та надавати вам найвідповідніші відомості, послуги й можливості;

• забезпечувати оновлення ПЗ, надавати послуги з обслуговування та підтримку Knox;

• дотримуватися чинних вимог законодавства, відповідних галузевих стандартів і наших політик, зокрема цієї Політики конфіденційності Samsung Knox та Політики конфіденційності, та застосовувати їх;

• захищати права, власність або безпеку компанії Samsung Electronics або наших афілійованих осіб, бізнес-партнерів чи клієнтів.

ІЗ КИМ МИ ДІЛИМОСЯ ВАШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ?

Ми розкриватимемо вашу інформацію працівникам нашої компанії та зазначеним нижче організаціям виключно для описаних вище цілей.

• Афілійовані компанії: інші компанії групи Samsung Electronics, якими ми керуємо чи володіємо;

• Бізнес-партнери: партнери, з якими ми співпрацюємо, щоби надавати вам змогу користуватися функціями Samsung Knox. Ці бізнес-партнери контролюють вашу персональну інформацію та управляють нею;

• Постачальники послуг: ретельно відібрані компанії, які надають послуги нам або від нашого імені, як-от постачальники хмарних платформ, які зберігають дані від нашого імені. Ці постачальники також зобов’язані захищати вашу інформацію;

• Інші особи, коли цього вимагає законодавство або за необхідності для захисту сервісу Knox, наприклад: ми можемо бути зобов’язані розкрити вашу інформацію згідно із законодавством, судовим наказом чи розпорядженням державних органів. Вони також можуть запитувати в нас вашу інформацію для цілей забезпечення дотримання законів, національної безпеки, протидії тероризму та в інших випадках, пов’язаних із громадською безпекою;

• Інші особи у зв’язку з корпоративними угодами: ми можемо розкривати вашу інформацію третім особам у межах злиття або передачі, придбання чи продажу, або у випадку банкрутства; та

• Інші особи за вашою згодою чи за вашою вказівкою: на додаток до випадків розкриття, описаних у цій Політиці конфіденційності Samsung Knox, ми можемо ділитися інформацією про вас із третіми особами, коли ви окремо надаєте згоду на таке розкриття або вимагаєте цього.

ОНОВЛЕННЯ ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ SAMSUNG KNOX

Ця Політика конфіденційності Samsung Knox може бути оновлена для повідомлення вас про зміни в тому, як ми збираємо та обробляємо вашу інформацію у службі Knox або про зміни відповідних законів. Дата останнього оновлення документа вказана вгорі цієї Політики конфіденційності Samsung Knox.