آخرین ‌تاریخ به روزرسانی: 6 نوامبر، 2020

ما در شرکت Samsung Electronics Co., Ltd., از اهمیت حریم خصوصی برای مشتریان آگاه هستیم. این «سیاست حفظ حریم خصوصی» Knox با این هدف ایجاد شده است که شما با روش جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی خود آشنا شوید.

«سیاست حفظ حریم خصوصی» ما در نشانی https://account.samsung.com/membership/terms/privacypolicy نیز درباره استفاده از Knox کاربرد دارد. «سیاست حفظ حریم خصوصی» ما شامل اطلاعات بیشتری درباره چگونگی استفاده از اطلاعات شما است. همچنین شامل اطلاعات تماس ما نیز است. لطفا علاوه بر اطلاعیه سیاست حفظ حریم خصوصی، «سیاست حفظ حریم خصوصی» Samsung Knox را نیز مطالعه کنید. با وجود این، این اطلاعیه سیاست حفظ حریم خصوصی Samsung Knox همیشه بر سیاست حفظ حریم خصوصی در رابطه با چگونگی استفاده از اطلاعات شما برای Knox حاکم است.

ما چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

از طریق Samsung Knox، ما به روش‌های گوناگون اطلاعات مربوط به شما را دریافت و نگهداری می‌کنیم.

اطلاعات مربوط به استفاده شما از Knox

ما اطلاعات مربوط به استفاده شما از Knox را از طریق نرم‌افزار نصب شده بر روی دستگاه‌های شما که از Knox پشتیبانی می‌کنند و روش‌های دیگر جمع‌آوری می‌کنیم. ما اطلاعات زیر را جمع‌آوری می‌کنیم:

• اطلاعات برنامه و دستگاه، از جمله شناسه‌ها و شناسه‌های واحد، نسخه نرم‌افزار دستگاه، نسخه OS، مدل‌ دستگاه، نام بسته برنامه، نسخه بسته کاربردی، ریز اطلاعات برنامه.

• اطلاعاتی درباره‌ی استفاده شما از Knox، از جمله نحوه، زمان و اینکه هر چند وقت یکبار از دستگاه‌ها و Knox استفاده می‌کنید. سرورهای Samsung اطلاعات را زمانی دریافت می‌کنند که با Knox تعامل دارید، از جمله اطلاعاتی درباره‌ی استفاده شما از Knox و تعاملات شما با Knox.

• با رضایت‌نامه مجزا، اطلاعات برنامه جهت تشخیص و شناسایی خطاهای مربوط به Knox. با رضایت‌نامه مجزا جزئیات بیشتری از انواع اطلاعات جمع‌آوری‌ شده و استفاده شده ارائه خواهیم کرد.

ما ممکن است اطلاعات دیگری درباره شما، دستگاه‌ها و برنامه‌هایتان و استفاده شما ازKnox، به روش‌هایی که در زمان جمع‌آوری توضیح می‌دهیم، یا با جلب رضایت شما، جمع‌آوری کنیم.

از اطلاعات شما چگونه استفاده می‌کنیم؟

اطلاعات جمع‌آوری‌شده برای اهداف زیر به کار گرفته می‌شود:

• شما و دستگاهتان را برای فعالسازی Knox و مدیریت مجوزهای Knox ثبت و تصدیق می‌کنیم؛

• چارچوب Knox و ویژگی‌ها و خدمات آن را ارائه می‌کنیم؛

• پاسخ‌گویی به درخواست‌ها، پرسش‌ها و دستورهایی که از طریق یا درباره‌ی Knox مطرح می‌کنید؛

• بهره‌برداری، ارزیابی و ارتقاء کسب‌وکار خود (شامل توسعه محصولات و خدمات جدید؛ تقویت و ارتقاء محصولات و خدمات؛ مدیریت ارتباطات؛ تحلیل محصولات، پایگاه مشتریان و خدمات؛ انجام دادن تحقیقات بازار؛ اجرای تحلیل اطلاعات؛ و انجام دادن وظایف حسابداری، حسابرسی و دیگر امور داخلی)؛

• تحلیل محصولات و خدمات جهت شناخت بهتر مشتریان با هدف ارائه مؤثرترین ارتباطات، خدمات و تجربیات به شما.

• ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، خدمات نگهداری و پشتیبانی از Knox؛

• رعایت و اجرای الزامات قانونی مقتضی، استانداردهای مرتبط صنعتی و سیاست‌های خود، از جمله «سیاست حفظ حریم خصوصی» Samsung Knox و «سیاست حفظ حریم خصوصی» حاضر؛

• محافظت از حقوق، اموال یا ایمنی Samsung Electronics یا شرکت‌های وابسته، شرکای تجاری یا مشتریان آن.

اطلاعات شما را در اختیار چه کسانی قرار می‌دهیم؟

اطلاعات شما را در داخل شرکت خود و برای نهادهای زیر افشا می‌کنیم اما این اقدام تنها برای دستیابی به اهداف پیش‌گفته صورت می‌گیرد.

• شرکت‌های وابسته: دیگر شرکت‌های Samsung Electronics Group که تحت کنترل یا مالکیت ما هستند؛

• شرکای تجاری: شرکایی که با آنها در زمینه ارائه Samsung Knox با شما همکاری می‌کنیم. این شرکای تجاری اطلاعات شخصی شما را کنترل و مدیریت می‌کنند؛

• ارائه‌دهندگان خدمات: شرکت‌های برگزیده‌ای که برای ما یا از طرف ما به ارائه خدمات می‌پردازند؛ مانند ارائه‌دهندگان خدمات cloud که اطلاعات را از طرف ما نگهداری می‌کنند. این ارائه‌دهندگان نیز ملزم به محافظت از اطلاعات شما هستند؛

طرف‌های دیگر، بنا به الزامات قانونی یا ضرورت از یافتن تلفن من حفاظت می‌کنند: مثلاً: افشای اطلاعات شما ممکن است بر اساس قانون، اقدامات قضایی یا حکم دادگاه صادر شده از طرف مقامات قضائی، ضروری باشد. آن‌ها ممکن است اطلاعات شما را با هدف اجرای قانون، حفظ امنیت ملی، مبارزه با تروریسم یا دیگر مسائل مرتبط با امنیت عمومی از ما درخواست کنند؛

• طرف‌های دیگر مرتبط با معاملات شرکتی: در روند ادغام یا انتقال، تصاحب یا خرید، یا ورشکستگی شرکت، ممکن است انتقال اطلاعات شما به اشخاص ثالث ضروری باشد و

• طرف‌های دیگر با رضایت یا دستور شما: علاوه بر موارد افشای ذکرشده در این «سیاست حفظ حریم خصوصی» Samsung Knox، ممکن است اطلاعات شما را با کسب اجازه جداگانه یا ارائه درخواست مرتبط، در اختیار اشخاص ثالث قرار دهیم.

به‌روزرسانی برای سیاست حفظ حریم خصوصی SAMSUNG KNOX

اطلاعیه سیاست حفظ حریم خصوصی Samsung Knox ممکن است برای آگاه ساختن شما از تغییرات مربوط به شیوه جمع‌آوری و پردازش اطلاعات در Knox یا تغییر قوانین مرتبط، به‌روز شود. تاریخ آخرین نوبت به‌روزرسانی سند در بالای «سیاست حفظ حریم خصوصی» Samsung Knox نشان داده می‌شود.